Program lojalnościowy Paintbox

Program lojalnościowy - 10% rabatu na wszystkie usługi

Zapisz się do grona stałych klientów Paintbox i korzystaj z dodatkowego rabatu na nasze usługi już od drugiej wizyty w Paintbox. Przystąpienie do programu jest gratis!

Uzyskując status stałego klienta Paintbox korzystasz z programu rabatowego. Dla stałych klientów Paintbox oferujemy 10% rabatu na wszystkie usługi realizowane w naszym salonie.

Poinformujemy Cię o terminie najbliższej wizyty. Masz podgląd do historii swoich zabiegów.

Korzystaj z cyklicznych promocji dedykowanych jedynie dla stałych klientów Paintbox – poinformujemy Cię o ofertach specjalnych przygotowanych z myślą o Tobie.

Zostań naszym stałym klientem. To się opłaca!


Ekskluzywny zabieg pielęgnacyjny

Ekskluzywny zabieg pielęgnacyjny na dłonie w PaintBox!

Zadbaj o swoje dłonie w chłodne dni!

Zabieg dogłębnie odżywiający, wygładzający, nawilżający, wzmacniający jędrność i elastyczność skóry.

Pierwsza faza zabiegu to kąpiel z wykorzystaniem mleka do kąpieli i kolagenowy masaż peelingujący mający na celu złuszczenie martwego przesuszonego naskórka i poprawienie krążenia.

W drugiej fazie nakładana jest rewitalizująca kolagenowa maska bogata w substancje aktywne – wygładzający pantenol, nawadniający kolagen morski i nawilżający aloes. Tak przygotowane dłonie wkładamy w rękawice termiczne. Rękawice stymulują mikrokrążenie i zwiększają wchłanianie witamin i minerałów.

W trzeciej fazie wykonywany jest masaż, podczas którego wmasowywany jest preparat nawilżająco- ochronny (kolagen morski w postaci żelu lub ciepły olej ze świecy Stenders wzbogacony olejkiem arganowym i ekstraktem z wanilii).

Efektem zabiegu jest silna regeneracja, odmłodzenie i wygładzenie skóry. Dłonie po zabiegu są nawilżone i nabierają zdrowego wyglądu.

Do zabiegu wykorzystujemy wyłącznie produkty renomowanych firm: Jessica (kolagenowy eksfoliator i maska), Stenders (świeca do masażu, mleko do kąpieli).

Cena : zabieg na dłonie (45 min) – 80 PLN, zabieg na dłonie + manicure (80 min) – 120 PLN