Piękne dłonie to Twoja wizytówka!

Prawidłowo wykonany zabieg pielęgnacyjny przywraca każdym dłonią naturalny i zdrowy wygląd.

W Paint Box wykonujemy wszystkie rodzaje manicure, a dzięki naturalnym oliwką i balsamom oraz palecie ponad 1000 kolorów Twoje dłonie będą wyjątkowe tak jak Ty.

Manicure hybrydowy

Propozycja skierowana dla osób, które nie mają czasu na cotygodniową pielęgnację paznokci. Cienka warstwa lakieru utwardzana w lampie LED. Trwałość od 2 do 4 tygodni, bez odprysków. LAKIER LŚNI BARDZIEJ od ZWYKŁEGO MANICURU.

Manicure SPA

Usunięcie martwego naskórka za pomocą peelingu. Nałożenie rewitalizującej maski.

Zabieg wykańczamy punktowym masażem dłoni z wykorzystaniem preparatu silnie nawilżającego, wygładzającego i chroniącego skórę.

Zabieg polecany dla osób z przesuszoną skórą rąk oraz z oznakami starzenia się skóry.

Manicure klasyczny

Opiłowanie paznokci, usunięcie skórek.

Zabieg zakańczamy lakierem klasycznym oraz masażem dłoni z użyciem maski regenerującej.

Manicure japoński

Metoda, która wzmacnia paznokcie nadając im połysk. Zabieg nadaje blask, zasila paznokcie w naturalne składniki, witaminy A + E, krzemionkę z morza japońskiego. Metoda zalecana na kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie.

Manicure Opi Infinite Shine

Połysk i trwałość do 10 dni. Lakier OPI Infinite Shine zwiększa swoją przyczepność pod wpływem światła słonecznego. Nie kruszy się, nie traci połysku ani trwałości. Jego trwałość zwiększa się, a nie pogarsza, z upływem czasu. Produkt usuwamy za pomocą zmywacza.

Manicure Mała Estetka

Manicure oparty na naturalnym usuwaniu skórek za pomocą płynów zmiękczających. Nadanie kształtu paznokcia, następnie malowanie lakierem lub odżywką. Zabieg wykańczany oliwką i kremem odżywczym oraz masażem punktowym.