zadzwoń do nas 22 258 48 48

Pedicure klasyczny, japoński a może hybrydowy?

Każdy z nich to także relaksująca kąpiel oraz najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji. Doskonały wygląd Twoich stóp bez względu na porę roku. Tylko w PaintBox!

Rodzaje Pedicure

Pedicure hybrydowy

Propozycja skierowana dla osób, które nie mają czasu na cotygodniową pielęgnację paznokci. Cienka warstwa lakieru utwardzana w lampie LED. Trwałość od 2 do 4 tygodni, bez odprysków. LAKIER LŚNI BARDZIEJ od ZWYKŁEGO PEDICURU.

Pedicure SPA

Usunięcie martwego naskórka za pomocą peelingu. Nałożenie odżywczej maski. Zabieg wykańczamy punktowym masażem stóp z wykorzystaniem preparatu silnie nawilżającego, wygładzającego i chroniącego skórę. Zabieg polecany dla osób z przesuszoną skórą stóp oraz z oznakami starzenia się skóry.

Pedicure klasyczny

Opiłowanie paznokci z usunięciem skórek. Wygładzenie pięt za pomocą frezarki bądź tarki. Zabieg zakańczamy malowaniem lakierem klasycznym oraz masażem stóp. Trwałość od 1 do 4 tygodni.

Pedicure japoński

Metoda, która wzmacnia paznokcie nadając im połysk. Zabieg nadaje blask, zasila paznokcie w naturalne składniki, witaminy A + E, krzemionkę z morza japońskiego. Metoda zalecana na kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie.

Pedicure Opi Infinite Shine

Połysk i trwałość do 10 dni. Lakier OPI Infinite Shine zwiększa swoją przyczepność pod wpływem światła słonecznego. Nie kruszy się, nie traci połysku ani trwałości. Jego trwałość zwiększa się, a nie pogarsza, z upływem czasu. Produkt usuwamy za pomocą zmywacza.

Pedicure leczniczy

Zabieg poświęcony jest osobom, które posiadają problematyczne stopy. Usuwane są odciski, modzele, wrastające paznokcie, jeżeli zajdzie potrzeba zostają założone tamponady.

Galeria Pedicure