Pedicure klasyczny, japoński, a może hybrydowy?

Każdy z nich to także relaksująca kąpiel oraz najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji. Doskonały wygląd Twoich stóp bez względu na porę roku. Tylko w Paint Box!

Pedicure hybrydowy

Propozycja skierowana dla osób, które nie mają czasu na cotygodniową pielęgnację paznokci. Cienka warstwa lakieru utwardzana w lampie LED. Trwałość od 2 do 4 tygodni, bez odprysków. LAKIER LŚNI BARDZIEJ od ZWYKŁEGO PEDICURU.

Pedicure SPA

Usunięcie martwego naskórka za pomocą peelingu. Nałożenie odżywczej maski. Zabieg wykańczamy punktowym masażem stóp z wykorzystaniem preparatu silnie nawilżającego, wygładzającego i chroniącego skórę. Zabieg polecany dla osób z przesuszoną skórą stóp oraz z oznakami starzenia się skóry.

Pedicure klasyczny

Opiłowanie paznokci z usunięciem skórek. Wygładzenie pięt za pomocą frezarki bądź tarki. Zabieg zakańczamy malowaniem lakierem klasycznym oraz masażem stóp. Trwałość od 1 do 4 tygodni.

Pedicure japoński

Metoda, która wzmacnia paznokcie nadając im połysk. Zabieg nadaje blask, zasila paznokcie w naturalne składniki, witaminy A + E, krzemionkę z morza japońskiego. Metoda zalecana na kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie.

Pedicure Opi Infinite Shine

Połysk i trwałość do 10 dni. Lakier OPI Infinite Shine zwiększa swoją przyczepność pod wpływem światła słonecznego. Nie kruszy się, nie traci połysku ani trwałości. Jego trwałość zwiększa się, a nie pogarsza, z upływem czasu. Produkt usuwamy za pomocą zmywacza.

Pedicure leczniczy

Zabieg poświęcony jest osobom, które posiadają problematyczne stopy. Usuwane są odciski, modzele, wrastające paznokcie, jeżeli zajdzie potrzeba zostają założone tamponady.