zadzwoń do nas 22 258 48 48

Wspaniałe rzęsy i brwi podkreślają głębię oczu nadając twarzy wyśmienity wygląd.

W PaintBox proponujemy przełomowe rozwiązania w kosmetyce upiększającej jakim jest: przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz różne metody objętościowe. To tylko nieliczne z zabiegów które możesz mieć w Paint Box i zawsze czuć się wyjątkowo.

Dobry wygląd to lepsze relacje i większa pewność siebie, dlatego przedłużanie i zagęszczanie rzęs to zabiegi doskonałe dla Pań które:

  • cenią sobie swój czas i nie chcą go poświęcać na tradycyjne tuszowanie rzęs
  • w celach estetycznych pragną podkreślić swoją urodę
  • są aktywne fizycznie uczestnicząc w zajęciach fitness lub bywają na basenie
  • wybierają się na urlop i nie chcę martwić się rozmazanym tuszem
  • pragną wyjątkowego i zmysłowego spojrzenia 24/h

Rzęsy i brwi

Metoda 1:1

Pierwsza i najbardziej znana metoda przedłużania rzęs. Technika ta polega na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy, do jednej naszej naturalnej. Rzęsy są odpowiednio dobierane pod względem długości, podkręcenie i grubości. Ważne są także preferencje Klientki , typ urody i co najważniejsze dla nas fizyczny stan rzęs Klientki.

Metody objętościowe 2:1 lub 3:1

Zyskujące na popularności w ostatnim czasie metody objętościowe dają efekt WOW. Technika ta polega na doklejeniu 2 lub 3 rzęs do jednej naszej naturalnej. Rzęsy używane do tych aplikacji są cienkie i delikatne, dzięki czemu aplikacja jest lekka i nie obciąża naszych naturalnych rzęs , a zarazem uzyskujemy większe zagęszczenie - według oczekiwań i stanu rzęs Klientki.

Galeria Rzęsy i Brwi